Zamknij

1. Przelew na konto bankowe / płatność za pobraniem

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

2. Płatność elektroniczna poprzez PayPal

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego lub za pośrednictwem osobistego konta PayPal. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayPal i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu. Szczególnie polecane dla klient spoza terenu Polski.

Jeżeli wartość zamówienia opłaconego elektronicznie finalnie będzie niższa niż wartość obciążenia karty kredytowej lub konta bankowego klienta, nadpłata zostanie automatycznie odesłana na konto, z którego dokonano wpłaty. Zwrot następuje przeciętnie w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia anulowania zamówienia bądź niepełnej wysyłki, choć termin ten może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Levyz.pl

3. Płatność elektroniczna poprzez Przelewy 24

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy Przelewy24 i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.

4. Bezpieczeństwo płatności elektronicznych

Dzięki współpracy z ugruntowanymi na rynku operatorami płatności, dajemy gwarancję bezpieczeństwa realizacji zamówień opłacanych elektronicznie. Do sklepu wpływają jedynie informacje dotyczące ostatecznego wyniku autoryzacji kart kredytowych, sam numer karty pozostaje jedynie do wiadomości klienta i banku.

W przypadku transakcji z użyciem kart płatniczych bezpieczeństwo zapewnia PayPal oraz zastosowanie silnych zabezpieczeń takich jak 128 bitowy protokół SSL (Secure Sockets Layer), dzięki któremu przekazywane dane są w bezpieczny sposób szyfrowane, przesyłane i uwierzytelniane.

Bezpieczeństwo transakcji dla płatności ePrzelewem zapewnia także zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również indywidualne procedury będące w użyciu każdego z banków, służące identyfikacji klienta (login, hasło, hasło jednorazowe).

W razie wątpliwości należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.